Atrakcje

Letnie atrakcje

Image

Park zdrojowy „Baszta”

Park zlokalizowany w  znajdują się ruiny zamku, dwie pijalnie wody mineralnej, siłownie plenerowe, boisko do gier zespołowych, ścieżka rowerowa, a także wiaty wypoczynkowe. Ludzie ceniący relaks mogą skorzystać z kąpieli słonecznych na plażach po obu stronach malowniczych kaskad wodnych na potoku Szczawnik.

  http://muszyna.pl/

Ogrody sensoryczne

Największe w kraju Ogrody Sensoryczne, nazywane również ogrodami zmysłów, cieszą oko różnorodnością pięknych roślin, jak również rozkoszują nasze zmysły owocami z krzewów i drzewek owocowych. W ogrodach można aktywnie spędzić czas ćwicząc na przeróżnych sprzętach podziwiając jednocześnie przepiękną panoramę okolicy.

  http://muszyna.pl/

Image
Image

Ogrody Biblijne

Muszyńskie Ogrody Biblijne są czwartym i zarazem największym w Polsce tego typu obiektem. Swoją powierzchnią obejmują 1,2 ha i są miejscem szczególnej bliskości z religią. Dla osób innego wyznania stanowią ogród spacerowo-botaniczny z kompozycją roślin i krajobrazu Ziemi Świętej.

  http://www.muszynskieogrodybiblijne.pl/

Centrum Rekreacji i Sportu "Zapopradzie"

Kompleks rekreacji wodnej z grotami sztucznej fali, jacuzzi, zjeżdżalniami i brodzikiem dla dzieci. Zachęcamy również do korzystania z mini parku linowego, toru przeszkód, dmuchanych zjeżdżali, a także z basenu z piłeczkami dla najmłodszych. Obiekt posiada również boisko do siatkówki oraz zewnętrzne stoły do tenisa.

  http://www.zapopradzie.pl/

Image

Zimowe Atrakcje

Image

Stacja Narciarska "Dwie Doliny"

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to duży i dynamicznie rozwijający się ośrodek narciarski. Trasy biegną po północno-zachodnich stokach Pustej Wielkiej (1062 m n.p.m.) – szczytu w Beskidzie Sądeckim z malowniczym widokiem cieszącym narciarzy i turystów pieszych.

  http://www.wierchomla.com.pl

Lodowisko

Wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku zapraszamy serdecznie na jedyne w okolicy sztuczne lodowisko Zapopradzie. Lodowisko jest obiektem oświetlonym, dostępnym dla temperatur do plus 10 stopni. Wielkość tafli 20 x 40 metrów gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego.

  http://www.hans.com.pl/

Image
Image

Stacja Narciarska "Jaworzyna Krynicka"

Na Jaworzynie Krynickiej panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych: narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu. Na stokach jest wytyczonych 7 tras zjazdowych o łącznej długości ponad 8,3 km, z tego cztery posiadają homologacje FIS. Do dyspozycji narciarzy i turystów oddane jest znana w całej Polsce kolej gondolowa o łącznej długości ok. 2km.

  http://jaworzynakrynicka.pl

Atrakcje okolicy

Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój miasto uzdrowiskowe znane w całej Polsce posiadające wiele atrakcji dla turystów dostępnych przez cały rok. Będąc w Krynicy warto zwiedzić Deptak, Górę Parkową, Muzeum Nikofora, jak również skorzystać z Kolei Gondolowej by podziwiać górskie widoki ze szczytu Jaworzyny Krynickiej. Zimą w Krynicy dostępne są cztery stacje narciarskie.

  http://www.krynica-zdroj.pl/

Image